Sugar daddy sitelerine üye oldum diye başlık açtığım zaman, sanıyorum çoğu kişi bu nedir diye bakıp duracaktır. Tamam panik yapmayın ne olduğunu detaylı bir şekilde anlatacağım. Ama siz bu mesajdaki sıkıntılı zamanlarımı okurken, ben Amerika’da lüks bir evdeyim ve havuz başından yazıyorum. Benim için üzülmeyin bilin istedim. Çünkü sayfa altına indikçe video ve fotoğraflarımı görebileceksiniz.

Bu kısım çok uzun olabilir. Fakat size çok detaylı bir şekilde başımdan geçen her şeyi anlatıyorum. Başka yerlerde bulamayacağınız ve kimsenin size anlatmayacağı her şey burada. Sonuçta kimse rakip istemez, kimsede size bir şey anlatmaz. Ama ben artık Türkiye’de değilim nasılsa 🙂

Evden kaçmak istiyorum başlığımı okudunuz var sayarak, bu yazım ile devam ediyorum. Üniversiteye yerleşip kendime birde güzel bir iş buldum. Bu süre zarfında aileme üniversite sonrası, tekrar eve gelmeyeceğimi belirtiyordum.

Burada kendime yeni bir hayat kurup, okul sonrası kendimi işimi kurmak istediğimi belirliyordum. Tabi her zamanki gibi ailem beni şaşırtmayarak, psikolojik baskı ve şiddet ile “sen kendine bakamazsın, biz sana bakıyoruz” gibi yaklaşımlara devam ediyorlardı.

Okula gidiyordum ve okul sonrası bulduğum garsonluk işinde part time olarak çalışıyordum. Saatlik 5 TL ücret almama rağmen en azından günlük yemek ihtiyacımı buradan karşılamaktaydım. Kazandığım para ile yurt kiramı ödüyor, diğer ihtiyaçlarımı karşılıyordum. Fakat okul sonrası çok çalışıyor ve her boş vaktimi çalışmakla harcıyordum.

sugar daddy sitelerine üye oldum
sugar daddy sitelerine üye oldum

Tabi durum böyle olunca okul, iş ve dersler arası sıkıntılar çekmeye başladım. Çünkü kendi ayaklarımın üstünde durup, kendi başıma bir şeyler başarmak istiyordum. Bu süre zarfında ailem para yollamak istiyor, fakat ben onlara kararımın arkasında olduğumu belirterek yardımlarını istemediğimi belirtiyordum.

Üniversitede ilk yılım bu yüzden çok zor geçmişti. Boş vakitlerimde yoğun tempo çalışıyor, yurt saatinde mecbur yurda geri dönüp o kalan vakitlerde ise ders çalışırken uyuyakalıyordum. Bulunduğum yerde bir kaç gece saatine kadar çalışıp iyi para alabileceğim yer bulsam bile, yurt saatlerim buna el vermiyordu.

Üniversitede ikinci yılımda aramın iyi olduğu bir arkadaşım, birlikte eve çıkmak isteyip istemediğimi sordu. Yaptığım hesaplar sayesinde kira masrafım biraz daha artacak olsa bile, ikinci olarak geceye kadar çalışabileceğim iş sayesinde, gelirimde artacaktı. Tabii hemen kabul ederek ikinci yılımda evde yaşama şansı yakaladım.

Ama evde yaşamak hiçte kolay değildi. Sonuçta eşyalı bir eve geçmiş olsak bile, eşyalar kullanılmış ve yıpranmıştı. Giderlerimizde biraz artış göstermişti. Neyse ki artık 2 adet part time işte çalışıyor, daha çok birikim yapıyordum. Ama artık daha çok yorulmaya başlamıştım ve bunu durum beni çok fazla yıpratmaya başladı.

Ailemden yardım almayıp tek başıma yaşama hevesim yüzünden, genç yaşta çok yıpranmaya başladım. Okuldan çıkıp iki farklı part time işte çalışıp, oradan çıkıp eve gidip ders çalışmak, daha sora tekrar okula gitmek derken aşırı derecede yoruluyordum.

Bir gün evimize gelen arkadaşımın arkadaşı bir işten bahsetmişti. Belki çoğu kişi biliyordur ama ben o zaman yeni öğrenmiştim. Sohbet operatörlüğü diye bir şey varmış. Kamerada insanlar ile konuşup, isteklerini yaparak saatte 20-40 TL arası kazanç sağlayabiliyormuşuz. Aklıma yatmıştı eğer çok kazanırsam, dışarda çalışmak yerine artık evde çalışıp, derslerime ve okuluma daha fazla vakit ayırabilirdim.

Söylediği siteden kendimize üyelik açarak çalışmaya başladık. Şartları öğrendikten sonra ödemelerin haftalık olduğunu öğrendik. Fakat benim aklımdaki soru para kazanabilecek miydik? Dışarıda çalıştığımdan daha iyi veya aynı derecede kazanç sağlayabilecek miydim?

Dışarıda part time çalıştığım yerlere rahatsız olduğumu ve bir hafta izin istediğimi söylediğimde, sorun etmeden kabul ettiler. Çünkü bu yeni başlayacağımız işi denemek istiyor ama bir yandan ise diğer part time işlerimi kaybetmek istemiyordum. Çünkü denildiği gibi sohbet işinden para kazanamazsam diğer işlere geri dönecektim.

Neyse hesaplar açıldı zaten bilgiler alındı 1 hafta bekleyeceğiz falan. Azda süslendim sitede kamerada bekliyorum. Biri geliyor oranı buranı aç görecem, biri geliyor dert anlatıyor. Tam zevke bağlarken, bir anda hüzünleniyorum. Tam çekilmez bir durum anlatamam. Çalışanlar nasıl çalışıyor Allah sabır versin diyorum. Neyse bir hafta doldu falan derken, kamera ile yatıp kamera ile kalktım neredeyse. Kazanç ise, benim dışarıda part time kazancımdan bir tık azdı. Ama en azından kamerada çalışırken bir yandan ders yapabiliyordum. Yani iki işimi aynı anda götürebiliyordum.

Tabi kazançlar bir azalıyor bir aynı yere geliyor derken çokta yapılacak bir iş değil. Çok aşırı zorlanırsınız, her gelenin modu ve isteği farklı olunca kafayı yiyorsunuz. Ama para lazımdı mecburen bunu da denemiş olduk.

Bir gün siteden bir kızla tanıştım ve aramızda birbirimize hayatımızı anlatıyorduk. Bana sugar daddy sitelerine üye oldum ben, burada sadece vakit öldürüyorum dedi. İyi ama sugar daddy nedir bilmiyordum bende bozuntuya vermedim. Kız bir kaç anısını anlattı falan böyle Antalya’da yazlığı olandan, Çeşme’de yatı olanlarla gezdiği anılarını falan. Bende sallıyor diye her dediğine “aa öylemi, ne güzel ya” falan diyerek geçiştiriyordum.

Daha sonra bu bana gezdiği ve yaptığı şeylerin fotoğraflarını atınca, gözlerime inanamadım. Kıza ben senin salladığını düşünüyordum, sugar daddy ne demek yani nedir ne iş yapacağız diye sorunca, bana detaylı olarak bilgi iletti. Bana yapanların hayatlarından tutun, gezdiği gördüğü yerleri attığında hayranlıkla dinliyordum. Benim istediğim hayat zaten buydu ben neden böyle bir hayat yaşamayayım ki?

Kızdan bütün detaylara kadar her şeyi öğrendim. Sugar daddy nedir, ne demek, nasıl bulunur vs vs. Kız sugar daddyleri sayesinde zaten kendine bir ev satın almış. Aynı zamanda daddy bularak maddi destek alıyormuş. Boş zamanlarında ise sohbet sitelerinden para kazanıyormuş. Hepsini topladığında ise ayda çok ciddi gelirler elde etmekteymiş.

Sugar Daddy Sitelerine Üye Oldum ve Hesabımı Düzenledim

Sugar daddy sitelerine üye oldum ve hesabımı düzenledim daha sonrada sitede bir kaç kişi ile sohbete başladım. Tabi bir çok site var ama ben size Türkiye ve Dünya genelinde en iyi olan siteyi anlatacağım. Bu sayede boş yere vakit kaybetmezsiniz.

Sugar daddy zengin erkeklere verilen lakapmış. Sugar baby ise bu erkeklerle takılan bayanlara verilen lakap. Bu sayede bir yerde ben sugar baby’im dediğiniz anda hemen daddy varsa sizinle kolay bir şekilde tanışabiliyor.

Siteden bir kızla sohbet ettiğimde, ben sanal sugar babylik yapıyorum dedi. O ne diye sorduğum zaman ise, daddylerin isteklerini sanal ortamda gerçekleştirip maddi yardım alıyormuş. Fakat daddy bulmakta çok zorluk çekiyormuş yani bulamıyor gibi.

Zaten mantıklı düşününce bir insan sanal niye maddi yardım yapsın ki? Ben sohbet sitelerinde çalışırken adam zaten az bir paraya istediği her şeyi görüyor. Zengin bir adamın sanal ortamda bu tarz arayışlara para verme durumu saçma geldi doğal olarak. Yani siz zenginsiniz paranız var, istediğiniz kızlar ile dışarıda bile tanışabilecekken neden sanal arayışa giresiniz?

Bu durumu beni sugar işine başlatan kızla paylaşınca, zaten sugar baby olmanın bunla bir alakası olmadığını, bu tarz kızların hayal peşinde koştuğunu söyledi. Bence de doğruydu, çünkü adamlar sanal takılacaksa bir sürü görüntülü arkadaşlık sitesi var gider orada takılır.

Siz hiç altında Ferrari’si olup, sanaldan kızlarla görüntülü konuşarak sadece takıldığını gördünüz mü? Bu adamın zaten parası varsa her şekilde istediği kızı gerçek alemde zaten bulabilir. Yani sanal sugar baby olanlar bir nevi sahtekarlık peşinde koşup bu işle hiç alakası olmayan insanlarmış.

Sugar Daddy Ne Demek? Sugar Daddy Nedir?

Sugar daddy ne demek? ve sugar daddy nedir? diye internette aratınca çok fazla bir bilgi maalesef bulamıyorsunuz. Es–luk ta diyen var hayat kadınlığına her türlü saçma şeyi yazanda var. Aslında hiç bir alakası olmayan benzetmeler.

Kısa ve öz şekilde kendinize geçici veya kalıcı bir koca buluyorsunuz işin aslı bu. Benim benzetmem bu şekilde oluyor, neden derseniz de şu şekilde anlatayım.

Neden böyle diyorum;

Kocanız ne yapar mesela siz evdeyken gider çalışır, eve para getirir ve size bakar değil mi? Sizde onun isteklerini yaparsınız ve bu istekler karşılığındaki sorumluluğu size bakmaktır. İş sugar partnerde böyle bir şey.

Adama kısaca bana lüks hayat yaşat, bende senin isteklerini yapayım diyerek uzun süreli takılıyorsun. Es—luk veya hayat kadınlığı ile ilgisi bu yüzden yok dedim. Böyle olsanız adam alı der gidersin işini görür hadi yallah der. Ama sugarlıkta her şeyi yaşıyorsun ve birbirine bağlı oluyor uzun süre bir anın oluyor. Beraber geziyor, eğleniyorsun ve sana Bir şeyler alıyor buda maddi anlamda destek olarak sana geri dönüyor.

Fakat Türkiye’de daha yeni yaygınlaşıp kimse bilmediğinden dolayı, böyle bir siteye üyeyseniz gelen mesajların %60’ı sizi es—rt olarak gören asalak sürüsünden oluşacaktır. Zaten sugarlık böyle bir şey olsa böyle sistemler yerine gider dışarda yada bu tarz sitelerin ilanlarına kendimizi ekletirdik. Neyse sakinim kızmıyorum çünkü sizin de başınıza gelecek ve çıldıracaksınız.

Her neyse sonra bu işi bana anlatan arkadaşım “öyle direk üye olunmaz, vip sugar baby olacaksın” dedi. Gerçekten zengin ve varlıklı biri öyle zaten herkese mesaj atmaz. Onlar güvenebildikleri insanları tercih eder. Bunun içinde elit olmamı söyledi. Hemen sisteme mesaj attım ve bunun hakkında bilgi aldım. Bulunduğum şehirden başka şehre gidip, onay aşamalarını tamamladım ve elit seviyesine yükseliş yaptım. Tabi bir yandan kameralı işlere devam ediyoruz başka gelirimiz yok.

Hayatım Bir Anda Değişti, Ama Hemen Değil

Şok şok şok hayatım bir anda değişti demeyi tabi bende isterdim. Ama hemen değişmiyor maalesef sabır ve beklemek gerekiyor. Onay aşamaları ve elit seviyesi sonrasında çer çöp, boş insanlardan bir nebze kurtuldum. Artık onların mesajlarını görmezden geliyor, daha zenginleri bekliyordum.

Yani elit olunca şöyle oluyor, asgari ücret alan değil de iş yeri sahipleri yazıyor. Yurt dışından gelen zenginler size ulaşıp yazıyor. Bu sayede kalite %100 artış gösteriyor tabi.

Kış ayında evde otururken bir yandan çayımı yudumluyor, bir yandan sonra sitesinde fantezi yapıyor, bir yandan ise hayalimdeki zengin partnerimi bekliyordum. Tam bu esnada biri mesaj attı ve tüm işi bırakıp onunla konuşmaya başladım.

Elit sugar baby olduğum için, direk gözü kapalı güveniyor, neler yapabileceğimizi konuşuyordu. Normal tanışma ardından evde oturduğumu söylediğimde, direk bana tatile götürmek istediğini söyleyince ben tabi bir anda şok oldum ve neden olmasın dedim. Hemen biletimden tutun her türlü giderimi karşılayarak, beni Uludağ’a götürdü. Millet kışın evde otururken ben ilk defa kar tatili yapıyor, kayak yapıyordum. Nasıl eğlenceli ve güzel size anlatamam. Adam benimle bir ilgileniyor, istediklerimi yapıyor, her türlü şeyi yapıyorduk.

Neyse 1 haftalık tatil ardından geri dönüş yaptım. Artık benimde bir daddim vardı ve sürekli mesajlaşıyorduk. Çok aşırı zengin biri değil ama kendi işi vardı. 36 yaşında bakımlı biriydi ve eğlenceli. Tabi en fazla beni tatile götürüp, birde belirli miktarda param bittiğinde harçlık yolluyordu.

Rüya gibi bir tatildi tabi benim için. Çünkü hayatımda hiç böyle istediğim gibi, istediğim şeyi yapabileceğim bir tatile gitmemiştim. Ev arkadaşımda yapmak istiyor ama bazı sebeplerden dolayı başlayamamıştı. Sebepte sevgilisi yüzünden aşk durumları vs. Tabi benim tatilimi ve tatilde attığım pozlarımı görünce, oda etkilenip gidip onay vs sonrası elit kısma yükseldi.

Neyse yaz geldi bir yandan arada daddim ile tatile gidiyor yada beni ziyarete geliyordu. Baya birbirimize alışmıştık ve maddi sorunum kalmamıştı. Artık sohbet sitesinden gelen para bile bana fazladan kalıyordu. Daddy sisteminden mesajlar geliyordu tabi bu arada ama ben çöp kitleye cevap vermiyor, mevcut daddim ile aynı şeyleri yaşayabileceklerimi önemsemiyordum. Bir tane daddy bana fazlasıyla yetiyordu çünkü. Yaklaşık 6 aydır beraber baya sıkı fıkı olmuştuk.

Sugar Daddy Hayatımı Değiştiriyor

SUgar daddy hayatımı değiştiriyor diyorsam hemen de değil. Neyse bir gün tv izlerken bir mesaj geldi. Göz ucu ile bakarken tatil, yat, eğlence gibi bir şey görünce hemen telefonu elime aldım.

Yurt dışından bir kişi Antalya’daki özel yatına tatile gelecekmiş. Yaz boyunca da ona eşlik edecek birini arıyormuş. Bence seve seve kabul ettim tabi ki. İnternet ve televizyonda gördüğüm o yatın içine binip tatil yapacağım, sizce kaçırır mıyım.

Bana bir tarih verdi ve tüm masraflarımı ödedi. O tarihte Antalya’ya gittim ve beni özel bir araçla aldırdı. İlk limana giriş yaptık daha sonra yatın önüne geldik. Kocaman bir yattı çokta güzel görünüyordu. Neyse beni karşılayanlardan tutun, hanım efendi diyenlerden bir sürü hizmet görüyordum. Şöyle buyurun hanım efendi, bir şey ister misiniz hanım efendi derken, kendimi hanım ağa gibi hissettim.

Fakat bir aksilik vardı, çünkü daddimin işi çıkmış iki gün sonra gelecekti. Daddim ise çok varlıklı, 56 yaşında bakımlı, spor yapan ve genç gözüken biriydi. İki gün boyunca lüks bir yat içinde tek başıma olacaktım. Yat içinde her şey vardı yemek salonundan, televizyon salonuna kadar. Zaten diğer şeyleri anlatmıyorum bile.

İlk duş alıp yol yorgunluğunu atıp yat içinde gezmeye başladım. Herkes ile tanışıyor bir yandan içinde neler var ona bakıyordum. Yanımda sürekli bir yardımcı geziyor, bir şey istediğimde ise hemen yerine getiriyordu. Sanki rüyada gibiydim o durumu anlatmakla bitmez.

Birinci gün yemek vs derken dinlenmeye geçtim. Ertesi gün ise yine bir günüm var fakat tüm gün ne yapacağımı bilemiyordum. Herhangi bir plaja gidip denize girmek istediğimi söyledim çünkü limanda denize girilmiyordu. Yat ise daddim gelene kadar limandan ayrılmayacaktı. Hemen özel bir araç çağırdılar ve beni güzel bir plaja götürdü. Tüm gün deniz ve güneşlenme ardından yardımcımda yanımdaydı.

Daddim ne isterse yapın, misafirimi memnun edin dediği için herkes üstüme titriyordu ve ne istersem oluyordu. Yardımcım ile beraber tüm gün deniz keyfi sonrası geri döndük. Ertesi gün büyük gündü ve heyecanlıydım. Sabah ise uyandığımda bir koşuşturma panik havası vardı. Bu gün daddim geleceği için herkes hazırlık peşindeydi. Beklenen an geldiğinde herkes karşılıyordu ve selamlaşıyordu. Çok kibar ve şakacı biriydi sanki herkes arkadaşı gibi davranıyordu. Beni gördüğünde ise gerçekte, fotoğraflardan daha güzel olduğumu belirtti tabi bende bir mutluluk.

O gün yemek ve tanışma derken ertesi gün limandan ayrıldık. Çok güzel ve eğlenceli geliyordu bana. Mavi suların üstünde lüks bir yatta gezmek ve eğlenmek. Güzel birkaç koyda belirli süreler konaklayıp tatil yaptıktan sonra eve geri döndüm. Tabi bir sürü güzel ve pahalı hediye, bana vermiş olduğu paraları anlatmıyorum bile. Ortalama benim 1 yılda kazanacağım parayı 1 ayda bana vermişti. Hediyeler ise bonus gibi düşünebiliriz.

Tabi daddim beni çok beğenmiş ve bu sürede bağlanmıştı sanki aşık olmuştu. Belirli bir süre sonrası bir kaç görüşme ardından bana Amerika’ya gelmek ister misin diye teklifte bulunduğunda bunu kabul ettim. Tüm işlemler sonrası bir süre sonra sonunda yanındaydım.

Bana lüks ve havuzlu kullanmadığı bir evini verdi. İçini istediğim gibi dayayıp döşedik. Gerçek tende çok lüks bir hayata uzun bir sürede olsa sahip oldum.

sugar daddy

Çokta uzatmayacağım eğer buraya kadar okuduysanız zaten gerçek sugar daddy ile elit sugar baby olunca ne kadar fark ettiğini anlamış olabilirsiniz. Birde es—luk ile arasında bir bağ olmadığını. Yani aynı bağ olmuş olsaydı kişiler bir gün kullanıp atar, günde çok fazla kişiyle takılmam gerekir ve bu tarz zengin lüks hayata sahip olamazdım.

Şuanda hayatım gerçekten çok güzel eğer böyle bir düşünceniz var ise elit sugar baby olmanız şart. Aksi halde sugar partnerlik hakkında bilgisi olmayan insanların saçma sapan mesajlarına maruz kalırsınız.

Çok fazla başınızı şişirmeyeceğim ve anlattığım siteyi de aşağıya bırakıyorum. Unutmayın sugar partnerlik işi şans ve sabır işidir. Belki 1 ayda belki 5 yılda şansınız dönebilir ama, ömür boyu sevmediğiniz bir işte, istemediğiniz paralara çalışmak yerine, sabır ederseniz karşılığını görüyorsunuz.

https://seekingturkey.com/